Oceňovanie žiakov základných škôl - 2012

Autor: Ján Berešík

Dňa 31. mája 2012 sa uskutočnilo slávnostné oceňovanie najúspešnejších žiakov Žilinskej diecézy.
Za našu školu si ocenenie za výborný prospech, vzorné správanie a úspešnú reprezentáciu školy v súťažiach z rúk otca biskupa Mons. Tomáša  Galisa prevzali dvaja  žiaci 9. ročnika, Martina Zimenová a  Daniel Kyselica. Slávnostný  deň sa začal svätou omšou v Katedrále Najsvätejšej Trojice v Žiline, po ktorej sa konal akt oceňovania najúspešnejších žiakov. Podujatie vyvrcholilo spoločenským  posedením  za prítomnosti  otca biskupa. Obidvom  oceneným  srdečne blahoželáme  a  prajeme veľa úspechov v nasledujúcom období.

Takto si žijeme

Friday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS