ŠKD: Prezentácia aktivít 2014/2015

Autor: Jaroslava Bielečková

Naši žiaci v ŠKD zažili v tomto školskom roku veľa zaujímavých akcií, športových súťaží, zábavných aktivít, besied, exkurzií, v ktorých rozvíjali svoje vedomosti, schopnosti, zručnosti a postoje. Tieto činnosti viedli k relaxácií ako aj oddychu po vyučovaní . Chlapci sa tešili hlavne na športové súťaže, futbalové turnaje, ktoré viedli k vzájomnej spolupráci a  tímovosti ako aj z pocitu úspechu.

V tomto školskom roku sme nadviazali spoluprácu s CVČ – Spektrum konkrétne s p. Robkom Štolfom, ktorý vedie MINIZOO. Výhodou tejto spolupráce je, že MINIZOO prichádza priamo do našej školy a deti sa môžu zoznámiť s rôznymi druhmi zvierat, ako sú plazy, rôzne druhy pavúkov, hlodavce atď., z čoho mali veľké potešenie a naučili sa veľa nového.

Takto si žijeme

Wednesday the 24th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS