Malí filmári v ŠKD

Autor: Magdaléna Hriadelová

V marci sme sa s deťmi v ŠKD zahrali na filmových režisérov. Žiaci z 3.B sa podujali vytvoriť krátky animovaný film. Hlavnou myšlienkou filmu malo byť zobrazenie nejakého dobrého skutku. Deti zapojili svoju kreativitu. Najskôr si v skupinkách vymysleli vlastné príbehy, ktorých obsahom bolo vykonanie nejakého dobrého skutku. Deti si nakreslili a vystrihli z papieru postavy, spravili si pozadie, domysleli stvárnenie deja. Nakoniec sme nafotili jednotlivé scény a na počítačoch upravili do prezentovateľného výstupu. Deti vytvorili dva krásne filmy - Záchrana delfína a Ako štyria ninjovia zachránili kráľa.

Takto si žijeme

Friday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS