Náplň činnosti

Autor: Jaroslava Bielečková

Ranná činnosť:

6.00 – 8.00: individuálne hry v herni, čítanie rozprávok, zábavné a súťaživé hry, zábavné rozcvičky.

Činnosť v oddelení:

11.40 – 14.00: Príprava na obed, hygienické návyky a kultúra stravovania. Odpočinková a rekreačná činnosť
14.00 – 15.00: Záujmová činnosť cez TOV (tematická oblasť výchovy)
15.00 – 15.00: Príprava na vyučovanie
15.00 – 16.00: Individuálna záujmová činnosť detí
16.00 – 17.00:
Zábavné hry v herni – spoločenské a individuálne činnosti

Predĺžená činnosť:

16.00 – 17.00: Zábavné hry v herni

Osobné úlohy vychovávateliek

Bielečková: Vedúca MZ ŠKD

Organizácia kultúrnych podujatí: Deň matiek, Vianočná akadémia karneval a iné predstavenia, pomoc vedeniu školy, protidrogová prevencia, dopravná výchova v spolupráci s mestskou políciou, estetizácia prízemia, vonkajšia vytrína ŠKD, inventarizácia ŠKD.

Jančanská: Športové súťaže a olympiády, spolupráca s Krajskou knižnicou a besedy, korčuľovanie na ľade.

Pavlačičová: Enviromentálna výchova, súťaţe a kvízy, exkurzie Poţiarnej ochrany výzdoba a spravovanie herne ŠKD.

Remeková: Výtvarné súťaže, výzdoba jedálne a chodby prácami deti ŠKD.

Nemčeková: Koordinátor činnosti záujmových krúžkov v ŠKD, výzdoba prízemia a vonkajšia vitrína, fotenie a medializácia činnosti v ŠKD.

Hodasová: Kultúrne a divadelné predstavenia ŠKD, spolupráca s Krajskou kniţnicou a besedy, dopravná výchova v spolupráci s mestskou políciou.

home_1_14.jpg

Takto si žijeme

Tuesday the 23rd - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS