Pútnicko-poznávací zájazd – Šaštín - Stráže

Autor: Ján Berešík

CZŠ R. Zaymusa v Žiline v spolupráci s občianskym združením „Našim deťom“ aj v tomto roku už tradične pripravuje pútnicko-poznávací zájazd spoločenstva rodičov, žiakov a zamestnancov školy.

Pri príležitosti „Roku Sedembolestnej Panny Márie“ sme sa rozhodli putovať k patrónke Slovenska a pripojiť sa k púti cirkevných škôl Žilinskej diecézy do Šaštína dňa 14.6.2014 /sobota/.

Poplatok: 5 € dieťa ; 10 € ostatní účastníci (v poplatku je zahrnutá časť dopravy, vstupy hradí občianske združenie). Žiak môže ísť len v doprovode dospelej osoby.

Program: odchod o 7.00 hod – 14.6. 2014 spred CZŠ R. Zaymusa - sv. omša v bazilike, prehliadka areálu, kultúrny program, návšteva Skalice a iné zaujímavé miesta podľa počasia. Sprevádzať nás bude náš školský pán kaplán Jozef Možiešik.

Prihlásiť sa môžete do 9.6.2014 u triedneho učiteľa alebo na sekretariáte riaditeľa školy (tel. 041/5623625)

Takto si žijeme

Thursday the 28th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS