DNI NÁDEJE 2018

Autor: Mgr. Pavol Blasbalg

Dňa 1. 10 a 2. 10. 2018 sme sa zapojili do súťaže s protidrogovou prevenciou

" DNI NÁDEJE 2018"

Súťažili sme v behu nádeje a štafete nádeje (plávanie). Za našu školu nás reprezentovali: Beh nádeje dievčatá: Alexandra Škoríková, Emma Jiričková, Nina Ondrušková, Šárka Štefancová. Uvedená štafeta predviedla pekný športový výkon, ktorý bol odmenený sriebornou medailou - GRATULUJEME!

Chlapci: Marek Vašečka, Jakub Labuda, Juraj Satina, Branislav Labant - táto štafeta sa síce neumiestnila na popredných miestach, ale podala pekný športový výkon.

Nasledujúci deň naši žiaci súťažili v plávaní(štafeta)

Za našu školu nás reprezentovali: Nina Ondrušková, Bianka Halajová, Ema Krajčová, Vilma Čandíková, Adam Kučera, Maximilián Vdovčík, Matúš Ďaďo, Michal Chren.

ĎAKUJEME ZA REPREZENTÁCIU ŠKOLY.

Friday the 26th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS