2% pre Zaymusku

Autor: CZŠ R. Zaymusa

Vážení rodičia, sympatizanti a podporovatelia našej Zaymusky.

Každoročne sa naša škola prostredníctvom rodičovského OZ "Našim deťom" uchádza o príspevok z Vašich daní. Nie, nič navyše... Z toho, čo štátu odvediete na daniach, dve percentá môžete nasmerovať tam, kam chcete vy. 

Vás to nestojí nič navyše, a našej škole to veľmi pomôže pri skvalitňovaní výučby a pri motivácii žiakov k lepším výkonom - vo vzdelávaní; vedomostných, umeleckých a športových súťažiach; pri modernizácii školy a pri rôznych spoločensko - kultúrnych aktivitách organizovaných pre žiakov.

Ak máte známych, alebo poznáte firmy a spoločnosti, ktorí by boli ochotní pomôcť týmito percentami  našej škole - budeme veľmi radi, ak im o nás poviete Smile . Za Vašu dôveru a pomoc vopred ďakujeme.

Viac konkrétnych informácií nájdete v položke Pre rodičov - Občianske združenie - Dve percentá

Zo života školy...

ib_p040_0_31.jpg

Tuesday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS