Súťaž o najkrajší vlastnoručne vyrobený betlehem

Autor: tžh.

Odborná porota v zložení: p. zást. Krajčíková, p. uč. Friščáková a p. uč. Halajová mala veľmi ťažkú úlohu - vybrať najkrajší betlehem. Do súťaže sa zapojilo 12 žiakov, ktorí doma vyhotovili nádherné, nápadité betlehemy (niektorí aj s pomocou svojich rodičov, za čo veľmi pekne ďakujeme). Napokon sme ocenili všetky práce, veď aj bolo za čo. No vyhlásili sme aj prvé tri miesta: Titul najkrajší vlastnoručne vyrobený betlehem získal betlehemček ukrytý v kokosovom orechu od Klárky Urbaníkovej . Na druhom mieste sa umiestnil betlehem Elišky Štefancovej. O tretie miesto sa podelili hneď dva betlehemy: práca Ninky Jarošovej a legový betlehem od Stefanie Žilinčíkovej. Milé deti, rodičia, všetci, ktorí ste prispeli svojím úsilím, prijmite od nás veľké ĎAKUJEM za to, že ste si našli čas v týchto predvianočných dňoch, keď vrcholia prípravy na vianočné sviatky a dovolili ste nám tešiť sa z pohľadu na také krásne betlehemy.

Celú fotogalériu si môžete pozrieť na našej fb. stránke Naša Zaymuska.

Friday the 29th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS