Vianočné posedenie učiteľov a zamestnancov školy

Autor: tžh.

V piatok 16. decembra sa pri vianočnej kapustnici a iných dobrotách stretli učitelia a zamestnanici Zaymusky. O kultlúrny program sa postarali žiaci druhého stupňa pod vedením p. uč. Anny Hrdej, ktorá s nimi nacvičila hudobné pásmo, v ktorom odzneli vianočné piesne i tóny heligónky, na ktorej zahrala žiačka Lívia Franeková zo 6.A. Folklórnym pásmom sa predstavili žiačky nášho folklórneho súboru, ktorý vedie p. uč. Korina Bieliková. Valaškový tanec, recitácia Lucky Hudákovej či ďalšie čísla programu už boli v réžii p. vychovávateliek a žiakov z 1. stupňa. Všetkým zúčastneným ďakujeme za navodenie krásnej vianočnej atmosféry.

Fotogaléria tu.

home_1_23.jpg

Wednesday the 24th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS