Olympiáda v anglickom jazyku

Každoročne sa na konci novembra koná olympiáda v anglickom jazyku pre ročníky 5. – 9. Najlepší žiaci z tried sa zišli dňa 24.11. pri písomnom teste v priestoroch školskej jedálne. Čakal ich náročný test, ktorý preveril ich vedomosti z anglického jazyka. Víťazi jednotlivých kategórií postupujú do okresného kola, ktoré sa uskutoční v januári. Blahoželáme však všetkým zúčastneným a prajeme radosť z učenia sa v anglickom jazyku. Mnohí z nich si o pár dní mohli vyskúšať pohotovosť v konverzácii na zájazde do Londýna. Je to tá najlepšia príležitosť získať odvahu, nebáť sa rozprávať a stať sa native speakrom.

Výsledky: 1. kategória: 1.miesto: Čulák Adam, 2.miesto: Deket Juraj, 3.miesto: Liščáková Lucia

2. kategória: 1.miesto: Navrkal Filip, 2.miesto: Závodský Richard, 3.miesto: Dobrovodský Ján

Úspešní riešitelia: Valíčková Ema VII.B, Guľová Tereza VII.A, Hlávková Klára VII.A, Holý Alex VI.B, Muchová Marta IX.A, Čačková Ema VIII.A

Celú fotogalériu si môžete pozrieť na našej fb. stránke.

Thursday the 28th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS