Duchovná obnova 9.B

Autor: Tuti Halajová

V závere školského roka sme ešte stihli duchovnú obnovu s deviatakmi, naším pánom kaplánom Pavlom Gerom a saleziánskym kňazom Petrom Nuňom u nich na oratku. Rôzne aktivity nám pomohli ujasniť si, čo je dôležité vo vzťahoch medzi opačným pohlavím, aká je dôležitá vzájomná dôvera i dôvera nášmu Pánovi. Otvorene sme diskutovali o našich vzájomných vzťahoch, o tom, čo očakávame od našich budúcich partnerov. V závere duchovnej obnovy sme mali priestor na sviatosť zmierenia a spoločne sme slávili svätú omšu s prosbami dievčat za našich chlapcov a chlapcov za naše dievčatá. Ďakujeme za hodnotne strávený čas!

Fotky na nájdete na fb. Naša Zaymuska.

Tuesday the 23rd - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS