Pútnicko-poznávací zájazd – Krakow-Lagiewniki

Autor: CZŠ R. Zaymusa

CZŠ R. Zaymusa v Žiline v spolupráci s občianskym združením „Našim deťom“ aj v tomto roku už tradične pripravuje pútnicko-poznávací zájazd spoločenstva rodičov, žiakov a zamestnancov školy.

Pri príležitosti „Svätého roku milosrdenstva“ sme sa rozhodli putovať po miestach, ktoré sú centrom uctievania Božieho milosrdenstva.

Pozývame Vás putovať s nami dňa 14.5.2016 (sobota)

Poplatok: 10 € (v poplatku je zahrnutá doprava, vstupy a poistné - hradí občianske združenie). Žiak môže ísť len v sprievode dospelej osoby.

Program: odchod 14.5.2016 o 6.00 hod. spred CZŠ R. Zaymusa; návšteva historických pamiatok druhého najväčšieho poľského starobylého mesta  - Krakow; sv. omša v slovenskej kaplnke Sanktuária Božieho milosrdenstva v Lagiewnikoch; návšteva Centra sv. Jána Pavla II. a iné zaujímavé miesta (podľa počasia). Sprevádzať nás bude náš školský pán kaplán Pavol Gera.

Prihlásiť sa môžete do 4.5.2016 u triedneho učiteľa alebo na sekretariáte riaditeľa školy (tel. 041/5623625)

Friday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS