Zaymusáci pre Sýriu

Autor: Mgr. Katarína Križňanová

V pôstnom období myslíme na tých najchudobnejších a podnikáme rôzne akcie. Jednou z nich je pomoc pre deti a rodiny zo Sýrie. V tomto týždni bude naša pomoc prebiehať nasledovne: Počas veľkej prestávky budú žiaci 5. až 9. ročníka predávať koláčiky, slané pečivo, obložené chlebíčky či iné dobroty, ktoré pripravia ochotní rodičia spolu s deťmi, učitelia alebo starí rodičia. Cena koláčika alebo inej dobrotky bude minimálne 0,20 eur, dobrovoľne môžu žiaci prispievať aj viac. V pondelok budú pripravovať a predávať koláčiky žiaci 5. ročníka, v utorok šiestaci, v stredu siedmaci, vo štvrtok ôsmaci a v piatok deviataci.
Tešíme sa, že i takýmto spôsobom môžeme pomôcť tým, ktorí to veľmi potrebujú. Všetky fotografie si môžete pozrieť na našej fb. stránke.

Friday the 19th - Copyright CZŠ R. Zaymusa & jtm 2012-2014. Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS