Dve percentá

Autor: Ján Berešík

Vážení rodičia,

aj v tomto roku sa budete rozhodovať komu venujete 2% zo svojich odvedených daní. Občianske združenie „Našim deťom“, založené pri CZŠ R. Zaymusa v Žiline, ktorého ste aj Vy súčasťou, využilo opäť možnosť zaregistrovať sa ako prijímateľ. Vy, rodičia, ale aj Vaši priatelia – priaznivci školy tak budete mať možnosť podieľať sa konkrétne na aktivitách, ktoré sú určené pre deti našej školy.

Veríme, že pri Vašom rozhodovaní aj v tomto roku dostane občianske združenie „Našim deťom“ prioritu.

Rodičovská rada OZ „Našim deťom“

Predseda: Mgr. Peter Valášek

Postup pri poukazovaní 2% zo zaplatenej dane z príjmov je nasledovný:

1. ZAMESTNANEC, ktorý požiadal svojho zamestnávateľa o ročné zúčtovanie dane si dá u neho potvrdiť tlačivo „Potvrdenie..." a vyplní tlačivo „Vyhlásenie...", ktoré zašle na daňový úrad v mieste svojho bydliska, prípadne odovzdá triednemu učiteľovi do 26.4.2019. Všetky tlačivá Vám na požiadanie poskytneme, alebo si ich môžete stiahnuť na našej webovej stránke.

2. DAŇOVNÍK, ktorý si podáva daňové priznanie vyplní „Vyhlásenie...", ktoré je súčasťou daňového priznania do 31.3.2019.

Identifikačné číslo prijímateľa (IČO): 37974246
Právna forma: občianske združenie
Obchodné meno (názov): Občianske združenie „Našim deťom"
Sídlo: Žilina